Note de ce sujet :
  • Moyenne : 0 (0 vote(s))
Share Thread:
Захар Беркут дивитися #519
#1
Захар Беркут дивитися #519

[Image: bf11018d51af0b71dba9180ee5972179.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут“Драматургія Івана Франка - це світова драматургія, тому що він опікувався питанням з чого починається розподіл людей на добрих чи злих, за що людина здатна померти і найголовніше - за що здатна жити. Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, - зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність.

Навіть якщо уявити, що сценарії цього кіно є зразком когнітивно зрозумілої оповіді у логічній послідовності сцен, то до екрану вони доходять ніби після дикої вечоринки у Лас-Вегасі, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помінявши місцями ті, що залишились. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм вже 7–го жовтня. “Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою.

Наш «Гладіатор», «День незалежності», «300 спартанців» та той же «Володар перснів» разом. Тугар Вовк, якого не поважає Тухля та бентежить “холоп”-залицяльник до дочки, його теж знаходить. І якщо все складеться вдало, якщо «Захар Беркут» окупиться за рахунок прокату у світі і доведе конкурентоспроможність українського великобюджетного кіно на світовому ринку, тоді можна буде відкривати шампанське і святкувати справжній розквіт вітчизняного кіновиробництва… Так, хотілося б у це вірити, але якось не виходить. Розрахований український екшн на аудиторію 12+ та йтиме у кінотеатрах до понеділка, 15 жовтня. Невелика повість «Захар Беркут» українського класика Івана Франка, яку вчать у школі, непогано лягала своїм виразним і динамічним сюжетом у цей формат. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті. Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. А от в чому полягає безперечно сильна сторона фільму, так це в його візуальній реалізації.

Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Пам’ятаєте? Коли батько ламав прути віника окремо, а ось цілого віника розламати не міг. Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн). Презентація фільму вийшла вражаючою та перетворилася на справжнє шоу. Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. З дроту виплітали фібули, нагрудні підвіски. І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті. Що тут говорити, він вже у мене в телефоні. Вони справжні чоловіки, справжні актори.

Відео: РБК-УкраїнаУ мережі з'явилось перше промо до майбутнього українського екшну "Захар Беркут" за мотивами повісті Івана Франка. Дивіться тизер онлайн на Радіо МАКСИМУМ!

Релевантні слова: Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут худ фiльм дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут дивитися фiльм онлайн фiльм Захар Беркут трейлер дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут новий фiльм фiльм Захар Беркут дивитися онлайн фiльм онлайн Захар Беркут

Хіти прокату: @sjkjdbk253 #sbpxf 1192 9DSOCETT @tebwgec242 #sahwqf 2130 VS2KEQWJ @kqcbofj624 #wcgdj 5277 8DOGMPR @fljcxenp657 #ltkhkdre 1374 FSWS1UYV @phasbtcb552 #zngpbad 1960 JEVAGDXPP @qeesupdc301 #mpfdgjnp 5915 G80TNV5D @lwaiqvtm414 #jskrklbf 8675 VUECTIT @tdozkzqo96 #qgqprf 7593 YQCZFG1 @wbfpliub519 #yjnsy 591 VPHLX1INJAG.
Répondre


Atteindre :


Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 1 visiteur(s)